У Києво-Печерській лаврі зафіксовано 26 випадків захворювання на COVID-19 – Кличко

By Gromada | 09/04/2020 | Повідомлення, Суспільство

Міський голова Києва Віталій Кличко на онлайн-брифінгу у четвер повідомив, що у Києво-Печерській лаврі зафіксовано 26 випадків захворювання на COVID-19 за минулу добу.

«За минулу добу кількість киян, що захворіли на коронаврус збільшилася майже втричі у порівнянні з попередніми днями, на 41 людину, з них двоє медиків. За добу, що минула, ще один випадок, на жаль, летальний. Загалом у Києві вже 335 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед тих, хто захворіли (за минулу добу – ред.), 11 жінок віком від 26 до 71 року, дівчинка, якій пів року, та 29 чоловіків від 36 до 70 років. До лікарень столиці госпіталізували 6 пацієнтів, інші лікуються вдома, на самоізоляції, під контролем лікарів. Зазначу, що з випадків, зареєстрованих за минулу добу, 26 – у Києво-Печерській лаврі. Складно уявити, яким може бути подальший лвнцюг передачі інфекції», – сказав Кличко.

Він заявив, що кілька разів зустрічався з керівниками всіх конфесій і говорив про дотримання обмежень. Мер Києва заявив, що переговори стосувалися того, аби служби проходили онлайн, під церквами не було масових зібрань, а також, щоб люди не збирадися великими групами не лише на найближчі пасхальні свята, а й на поминальні дні.

«Ще раз звертаюся до киян, залишайтеся на свята вдома, звернувся Кличко», – сказав Кличко.

Новина доповнюється…